Szczegóły dotyczące czerwcowego spotkania

wiadomość opublikował Kuba, 14.06.2010

Zgodnie z zapowiedziami czerwcowe spotkanie odbędzie się 25 czerwca 2010, o godzinie 19:00 w klubie muzycznym 4art, w Gliwicach przy ulicy Wieczorka 22. Wstęp jak zwykle bezpłatny, sala powinna pomieścić około 20 osób. Prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego, ułatwi nam to zorganizowanie odpowiedniej liczby miejsc.

Tym razem podczas spotkania przedstawione zostaną dwie prezentacje:

  • „Ruby on Rails 3” — prezentacja José Valima z firmy Plataforma Tecnologia o powstającym, najnowszym wydaniu frameworka Ruby on Rails. José od lutego jest członkiem „Rails Core Team”, więc jest to doskonała okazja aby jeszcze przed premierą oficjalnej wersji dowiedzieć się o nowościach i zmianach jakie czekają nas już niedługo.
  • „Zarządzanie projektem z użyciem Cucumber FM” — prezentacja Michała Czyża z firmy Selleo o tym, jak dzięki prostej konwencji tagowania scenariuszy sprawnie zarządzać projektem, przygotowywać dla niego estymacje, planować iteracje oraz monitorować postęp prac. Zaprezentowana zostanie również aplikacja tworzona przez Michała - menedżer scenariuszy, który eliminuje duplikację dokumentacji projektu i znacznie usprawnia proces pisania scenariuszy wraz z właścicielem produktu.

Jak zwykle zachęcamy do wzięcia udziału w dyskusji o szczegółach dotyczących spotkania.

Do zobaczenia!