SRUG 3.2017

wiadomość opublikował Kuba, Alek, 20.09.2017

Spieszymy poinformować, że trzecie i prawdopodobnie ostatnie w tym roku spotkanie grupy, odbędzie się we wtorek, 17 października 2017 w multitapie Dobry Zbeer w Gliwicach, przy ul. Górnych Wałów 30.

Prezentacje planujemy rozpocząć o godzinie 18:00, a będą to:

  • „Living on the Edge of the Open Source World”Michał Staśkiewicz z firmy Selleo opowie o wykorzystaniu open source-owego projektu w wersji „bleeding edge”, co z biegiem czasu przynosiło więcej szkód niż pożytku. Michał opowie o swoim wkładzie i o społeczności open source.

  • „Moje doświadczenia z testowania”Adam Mazur z firmy Exlabs podzieli się przemyśleniami i postara się udzielić porad w temacie testowania kodu w Ruby. Opowie dlaczego nie wierzy w statystyki pokrycia kodu testami i wskaże co zrobić, żeby testy były bardziej wartościowe.

  • „Good Quality of a Project - SEO Onsite”Alek Małaszkiewicz z firmy Fractal Soft w opowie o tym, jak jako programista zadbać o lepszą widoczność aplikacji w Internecie. Wyjaśni jak dobrze budować aplikacje wielojęzyczne, jak pomóc klientowi je pozycjonować i przygotować aplikację do działań w mediach społecznościowych.

Prosimy również o wypełnienie RSVP w serwisie meetup – pomoże nam to oszacować liczbę osób, przygotować miejsca i kupony na napoje dla wszystkich chętnych. Podczas tego spotkania sponsorem napojów dla uczestników będzie firma Selleo. Do zobaczenia!