SRUG 2.2019

wiadomość opublikował Kuba, 15.10.2019

Jesień już w pełni, a my przygotowujemy się do kolejnego, już drugiego w tym roku, rubiowego spotkania na Śląsku. Spotkanie odbędzie się w multitapie Dobry Zbeer w Gliwicach, przy ul. Zygmunta Starego 11a. Tym razem spotykamy się we wtorek, 29 października 2019 o godzinie 18:00.

W trakcie spotkania odbędą się trzy prezentacje:

  • „How a well-written pull request can help your team to review your code?”Adam Mazur z firmy Global App Testing opowie o tym, jak usprawnić proces inspekcji kodu (ang. code review) w zespole.

  • „Gathering data from Jira using webhook consumer”Tomasz Baraniecki z firmy Netguru opowie o wykorzystaniu webhook-ów do komunikacji z popularną Jirą.

  • „I don’t always make SPAs, but when I do, I prefer Rails Way™”Jakub Kuźma z firmy Triage opowie o tym, że chęć zapewnienia użytkownikom naszych aplikacji najlepszych doznań, nie zawsze musi się wiązać z koniecznością wykorzystania technologii takich jak REST, GraphQL, Vue.js czy React.

Prosimy również o wypełnienie RSVP w serwisie meetup – pomoże nam to oszacować liczbę osób, przygotować miejsca i kupony na napoje dla wszystkich chętnych. Podczas tego spotkania sponsorem napojów dla uczestników będzie firma:

Dziękujemy i do zobaczenia!