SRUG 1.2020

wiadomość opublikował Kuba, 26.01.2020

Niezmiernie miło nam poinformować, że już niebawem odbędzie się pierwsze wiosenne spotkanie tej zimy. Zapraszamy wszystkich entuzjastów języka Ruby do multitapu Beer Brothers w Gliwicach, przy ul. Górnych Wałów 30. Tym razem spotykamy się we wtorek, 11 lutego 2020 o godzinie 18:00.

W trakcie spotkania zaplanowaliśmy czas na trzy prezentacje:

  • „Postgres: Useful Tips”Michał Krzyżanowski z firmy Toptal podzieli się technikami, jakie wykorzystuje do pracy z Postgresem i pokaże jak skorzystać z nich w ActiveRecord.

  • „Designer and Developer - One Goal, Different Paths”Piotr Żmudziński z firmy Kunai opowie o meandrach współpracy na linii programista-designer, rozbieżnościach powstających ze względu na inny sposób myślenia, inny język (nie tylko programowania) czy używane narzędzia, podpowie jak ją naprawić.

  • „Occupational Burnout Syndrome - How to still feel passion, even after years of programming?”Agnieszka Małaszkiewicz z firmy Fractal Soft opowie o tym, czym jest syndrom wypalenia zawodowego i jak można sobie z nim radzić.

Prosimy również o wypełnienie RSVP w serwisie meetup – pomoże nam to oszacować liczbę osób, przygotować miejsca i kupony na napoje dla wszystkich chętnych. Podczas tego spotkania sponsorem napojów dla uczestników będzie firma:

Dziękujemy i do zobaczenia!