SRUG 1.2023

wiadomość opublikował Alek, 7.11.2023

Nasze spotkania cechują się wyjątkową regularnością. 🤣 Po rocznej przerwie ustaliliśmy datę kolejnego wydarzenia! Tym razem odwiedzą nas prelegenci spoza Śląska, a więc przygotujcie się na nowe twarze. 🎉

Najbliższe spotkanie odbędzie się w środę, 29 listopada 2023 o godzinie 18:00, w multitapie Dobry Zbeer w Gliwicach przy ul. Zygmunta Starego 11a.

Zachęcamy osoby, które chciałyby coś zaprezentować na kolejnych wydarzeniach do kontaktu już teraz. Oto prezentacje, które czekają na Was:

  • “Jak dobre są nasze testy?”Tobiasz Waszak z Wrocławia zrobi krótkie wprowadzenie do testów mutacyjnych w Ruby. 💎 Tobiasz znany jest z podcastu Ruby po polsku.

  • “Ever Shorter Feedback Loop”Krzysztof Hasiński z Poznania opowie o developer experience i optymalizacji testów. 🧑‍💻️ Chris znany jest z konferencji takich jak Wroclove.rb oraz Euruko.

  • “Project-Hunting Ruby Developer”Alek Małaszkiewicz poszukuje projektu dla siebie oraz swojego zespołu 🕵 i przedstawi swoje subiektywne spojrzenie na bieżący rynek pracy w Ruby. Alek jest stałym bywalcem spotkań i z chęcią podzieli się swoimi przemyśleniami, doświadczeniami oraz poprowadzi otwartą dyskusję.

Uwaga: Nie mamy sponsora tego wydarzenia. 💸 Wierzymy jednak, że najważniejsza jest wartość merytoryczna spotkania.

Prosimy również o wypełnienie RSVP w serwisie meetup – pomoże nam to oszacować liczbę osób.

Dziękujemy i do zobaczenia!