Pierwsze spotkanie

wiadomość opublikował Wojtek, 21.10.2008

Witajcie!

Powoli idea powstania śląskiej grupy sympatyków Rubiego nabiera kształtów, czego dowodem niech będzie ta strona. Cały czas jesteśmy w trakcie przygotowania pierwszego spotkania, które najprawdopodobniej odbędzie się na początku listopada na Politechnice Śląskiej w Gliwicach (wydział AEiI).

Na początku chcielibyśmy zachęcić tych wszystkich, którzy tylko słyszeli lub mieli niewielki kontakt z Rubim. Prezentacja będzie przedstawiać najmocniejsze cechy samego języka jak i obecnie jednego z najpopularniejszych frameworków webowych — Ruby on Rails. Mamy nadzieję, że również zainteresujemy osoby programujące w innych językach — PHP, Java, C♯, etc. Oczywiście zapraszamy też wszystkich znających Rubiego, aby mogli się z nami podzielić swoimi doświadczeniami, szczególnie że po prezentacji możemy kontynuować spotkanie w swobodniejszej formie (przy muzyce i dobrym piwku), gdzie będzie czas na konstruktywną dyskusję.

Wszelkie sugestie i uwagi na pewno przyczynią się do podwyższenia poziomu kolejnych spotkań, dlatego piszcie do nas ze wszystkimi pomysłami jakie przyjdą Wam do głowy.

Do zobaczenia wkrótce.