SRUG 2.2015

wiadomość opublikował Kuba, 21.01.2015

Wszystkich spragnionych rubiowych wrażeń pragniemy poinformować, że kolejne spotkanie SRUG odbędzie się w lutym. Tym razem spotykamy się w środę 18 lutego 2015 w Klubie Inwersja w Katowicach, przy ul. Gliwickiej 10. Prezentacje planujemy rozpocząć o godzinie 18:00, a będą to:

  • „Elixir”Wojtek Gawroński z firmy White Rook opowie o tym, co wyjdzie po skrzyżowaniu języków programowania Ruby i Erlang – rozłoży język Elixir na czynniki pierwsze, pokaże jego mocne i słabsze strony, powie także gdzie najlepiej sprawdza się on w praktyce.
  • „Ruby Functional Programming”Agnieszka Matysek z firmy Fractal Soft opowie o możliwościach programowania funkcyjnego w języku Ruby.

Przewidzieliśmy też czas na przedstawienie kilku krótkich „lightning talków”. Podczas spotkania rozdamy książki o Rubim, dostarczone nam ostatnim razem przez wydawnictwo Helion. Zachęcamy również wszystkich do pozostania w Inwersji po prezentacjach i kontynuowania okołorubiowych dyskusji przy chłodnym piwie.

Prosimy o dopisanie się do spotkania w serwisie meetup – pomoże nam to przygotować odpowiednią liczbę miejsc. Do zobaczenia!