Po EuRuKo czas na SRUG 3.2016

wiadomość opublikował Kuba & Alek, 6.10.2016

W tym roku EuRuKo odbyło się w Sofii. Matz serdecznie pozdrawia i zaprasza wszystkich do wspólnego rozwijania języka Ruby. My również gorąco do tego zachęcamy. Ale dość już tych czułości…

Starym zwyczajem zapraszamy na kolejne spotkanie grupy. Odbędzie się ono we wtorek, 18 października 2016 w multitapie Dobry Zbeer w Gliwicach, przy ul. Górnych Wałów 30.

Prezentacje planujemy rozpocząć o godzinie 18:00, a będą to:

  • „Don’t git blame me” - Agnieszka Matysek z firmy Fractal Soft opowie kilka słów o git blame i o tym jak historia lubi zataczać koło.

  • „Tips & Tricks: prowadzenie działu IT” - Krzysztof Hostyński z firmy inFakt opowie o tym jak prowadzić dział IT, w oparciu o własne doświadczenie zdobyte w firmie inFakt.

  • „Why do I like Ruby” - Alek Małaszkiewicz z firmy Fractal Soft porówna Ruby do innych języków programowania oraz przedstawi powody, które sprawiają, że wciąż używamy Ruby i budujemy społeczność wokół niego. Ponadto trochę nowości o Ruby 2.4 i o przyszłości języka.

Prosimy o wypełnienie RSVP w serwisie meetup – pomoże nam to oszacować liczbę uczestników i przygotować miejsca dla wszystkich. Do zobaczenia na spotkaniu!