SRUG 1.2018

wiadomość opublikował Kuba, 14.01.2018

Na dobry początek 2018 roku zaplanowaliśmy dla Was kolejne spotkanie grupy! Pierwsze w tym roku spotkanie odbędzie się we wtorek, 30 stycznia 2018 w multitapie Dobry Zbeer w Gliwicach, przy ul. Górnych Wałów 30.

Prezentacje planujemy rozpocząć o godzinie 18:00, a będą to:

  • „Are you an Egoistic Programmer? Take Care of your Code - Refactoring Ideas”Agnieszka Matysek z firmy Fractal Soft opowie o swoich przemyśleniach na temat refaktoryzacji kodu. Agnieszka wyjaśni, dlaczego warto zadbać o jakość i czytelność kodu oraz jakie pomysły, metody czy techniki stosować do jego ulepszania.

  • „Managing a Large Project”Łukasz Ozimek z firmy Netguru opowie w jaki sposób można podejść do zarządzania większymi projektami składającymi się z wielu repozytoriów i zespołów programistów.

  • „Office Ergonomics”Michał Krzyżanowski z firmy Chaps opowie o ergonomii. Michał postara się udzielić skutecznych porad na to, w jaki sposób pracować, aby dożyć do emerytury bez urazów typowych dla osób spędzających dużo czasu przed komputerem.

Prosimy również o wypełnienie RSVP w serwisie meetup – pomoże nam to oszacować liczbę osób, przygotować miejsca i kupony na napoje dla wszystkich chętnych. Podczas tego spotkania sponsorem napojów dla uczestników będzie firma Netguru. Do zobaczenia!