SRUG 2.2018

wiadomość opublikował Kuba, 19.05.2018

Drugie w tym roku spotkanie odbędzie się we wtorek, 5 czerwca 2018 w multitapie Dobry Zbeer w Gliwicach, przy ul. Górnych Wałów 30.

Prezentacje planujemy rozpocząć o godzinie 18:00, a będą to:

  • „Active Storage - Wprowadzenie”Mateusz Staszczyk z firmy Netguru omówi nową składową frameworka Ruby on Rails - wprowadzoną w wersji 5.2 bibliotekę standaryzującą obsługę plików w aplikacjach. Mateusz pokaże jej najciekawsze funkcje, rozwiązania, oraz garstkę praktycznych doświadczeń związanych z wykorzystaniem ActiveStorage w projekcie.

  • „Sensible Developer”Łukasz Ozimek z firmy Netguru przedstawi garść przemyśleń, faktów i doświadczeń dotyczących tego, jak być rozsądnym developerem. Łukasz omówi kwestie podejścia, wzorców i narzędzi, które mogą pomóc stać się bardziej profesjonalnym członkiem zespołu projektowego.

  • „TBA” — w chwili pisania tej wiadomości nie jest jeszcze znana trzecia prezentująca/trzeci prezentujący. Jeśli masz ochotę przedstawić coś podczas czerwcowego spotkania SRUG, to zachęcamy do kontaktu.

Prosimy również o wypełnienie RSVP w serwisie meetup – pomoże nam to oszacować liczbę osób, przygotować miejsca i kupony na napoje dla wszystkich chętnych. Podczas tego spotkania sponsorem napojów dla uczestników będzie firma Netguru. Do zobaczenia!